Контактирајте не

адреса

4804, Puli центар

25-ти Gongqingtuan Rd

Окружниот Shizhong, Жинан

Шандонг, Кина

Е-пошта

sales@niutech.com

 

телефон

+86 531 86196301

Факс: +86 531 86196303

Продажба: +86 531 86196310

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!